Informacje ogólne:

• Nie podpisujemy umów z rodzicami  – nie ma podstaw prawnych do zawierania przez Dyrektora przedszkola umów cywilno-prawnych na pobyt dziecka w przedszkolu.
  • Opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu w miesiącu IX będą pobierane od rodziców z dołu tj. po upływie miesięcznej obecności dziecka w przedszkolu do 15 X , i tak kolejno. Opłata składać się będzie z dwóch części: opłaty za miejsce ( tylko 3-5 latki) i opłaty za wyżywienie.
  • Dzieci z rodzin wielodzietnych mogą być zwolnione z opłaty stałej na pisemny wniosek rodzica.
  • Terminy zebrań z rodzicami oraz listy dzieci z podziałem na grupy zostaną podane do wiadomości rodziców do dnia 31 sierpnia br.
  • Wszyscy rodzice, których dzieci zostały przyjęte do Przedszkola nr 102  proszeni są o dostarczenie do końca sierpnia oryginałów dokumentów rekrutacyjnych.
  • Prosimy o wypełnienie deklaracji oraz upoważnień do odbioru dziecka dla osób innych niż rodzice i dostarczenie ich do przedszkola do dnia 1 września br.
  • Sprawy dotyczące grupy dziecka, będą umieszczane w zakładce: Grupy w odpowiedniej grupie, prosimy na bieżąco sprawdzać zawarte tam informacje Uśmiech